BTK'dan Mobil Hat Sorgulama Yaparak Adınıza Acılan Hatları Öğrenin

En sık rastlanan dolandırıcılıklardan biride kimlik bilgilerinizle haberiniz olmadan üzerinize açılan cep telefon hatlarıdır. Bu tür sahtekarlıklara maruz kalıp başınızın ağrımaması için belli aralıklarla üzerinize kayıtlı olan cep telefon hatlarınızı kontrol etmek faydanızda olacaktır. Daha önce BTK'nın Mobil Hat Sorgulama Sistemi ile üzerinizde kayıtlı gözüken hatları üyelik veya şifre olmadan sorgulayabiliyordunuz. Fakat şuanda  devlet hizmetlerinin daha güvenli ve etkin bir şekilde, ortak bir platformda sağlanması ilkesi gereğince GSM Hat Sorgulama hizmeti yalnızca E-Devlet kapısı üzerinden yapılabilmektedir.

Eğer E-Devlet kapısı şifreniz varsa aşağıdaki linke tıklayarak Turkcell, Avea ve Vodafon'da üzerinize kayıtlı cep telefon hatlarınızı öğrenebilirsiniz.
 

ÜZERİNİZE KAYITLI CEP TELEFON HATLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Mobil Hat Sorgulama sayfasında üzerinize kayıtlı hatların listesine ulaşabilirsiniz. Hat sorgulama sonucunda haberiniz olmadan üzerinize acılan mobil hatlar mevcutsa ilgili operatör bayilerle irtibata gecerek hatları ücretsiz olarak iptal ettirebilirsiniz.

Etiket :  adına kayıtlı hat sorgulama , cep hat sorgulama , cep sorgulama , mobil hat sorgulama , cep telefonu hat sorgulama , btk hat sorgulama 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.