E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin


Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün uygulamaya soktuğu e-Bordro uygulaması ile memurlar maaş bilgilerine internetten üzerinden kolayca ulaşabilmektedir. Uygulama üzerinden ne kadar maaş aldığınızı ve toplamda size ne kadar para yattığını öğrenebilirsiniz.

E-Bordro Maaş Sorgulamayla maaşınızı öğrenebilmeniz için TC kimlik numarası, memuriyet sicil numarası veya emekli sicil numarasını bilmeniz yeterli. Sorgulama sayfası üzerinden bu bilgileri girdikten sonra  hangi döneme ait olan maaş bordrosunu öğrenmek istiyorsanız ona göre ‘yıl’ ve ‘ay’ bilgilerini seçmeniz gerekiyor. En son istihdam tipi seçimi ve sayfada içerisinde bulunan güvenlik kodu resmindeki karakterleri girdikten sonra sorgulama yaparak maaş bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz.

Memur bilgilerinin say2000i sistemine girilmemesi veya hatalı girilmesi nedeniyle e bordro da hata mesajı alan personellerin kendi kurum mutemetlerine müracaat ederek eksik/hatalı olan bilgilerini muhasebe biriminden sisteme girdirmeleri/düzelttirmeleri gerekmektedir.

Her ay ne kadar maaş aldığınızı öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.
 

MAAŞINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

 


e-Devlet Üzerinden E-Bordro Almak

e-Devlet kapısı olan turkiye.gov.tr üzerinden bordro maaş bilgilerinize ulaşabilmeniz için e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devret şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine kimlik kartınızla şahsen başvurarak 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Yada mobil imza veya elektronik imzanız varsa giriş yapabilirsiniz.

E-Devlet kapısı üzerinden verilen Maliye bakanlığı e-Bordro Hizmetini sadece 657 sayılı kanuna tabi memurlar yararlanabilmekteler.  4B, 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.   

E-DEVLET ÜZERİNDEN MAAŞINIIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN:

Etiket :  Maliye Bakanlığı , E-Bordro Maaş Sorgulama , E-Bordro , E-Devlet , Maaş Sorgulama , e bordro 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.