Hastane Randevu Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

      Hayatımızı hemen her anlamda kolaylaştıran internet ile artık hastane randevu sistemi olan MHRS ile kolayca randevu alabilirsiniz.

Büyük hastanelerdeki yığılmayı ve hasta kabul masalarında oluşan uzun kuyrukları önlemek için kullanılmaya başlayan bu sistem gerçekten de beklenilenden fazla işe yaradı. Hem doktorlar hem hastalar bu sistemin kullanılmasından duydukları memnuniyetle sistemi daha fazla kullanmaya başladılar.

 

Hastane Randevu Almak için Tıklayınız

 

Hastaneden randevu almak için bilgisayarınızın tarayıcısına ‘ hastaneden randevu al ‘ ya da ‘ MHRS ‘ yazarak randevu ekranına gelebilirsiniz. Karşınıza gelen ekranda büyük bir Türkiye haritası olacaktır.

Buradan yaşadığınız ili seçmeniz gerekmektedir. Seçtikten sonra il sağlık kurumları adı altında bir liste karşınıza gelecektir. Bu listeden muayene olmak istediğini sağlık kurumunu seçerek üstüne tıklamalısınız.

Sonra sağ tarafta hastanenin adresi ve tarifinin bulunduğu bir resim üzerinde randevu al butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda sizden T.C. kimlik numarası bilgisi ve şifre bilgisi isteyen bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Eğer üyeyseniz gerekli bilgileri girerek istediğiniz klinikten dilediğiniz saat için randevu alabilirsiniz. Üye değilseniz yeni üye butonuna tıklayıp kimlik doğrulaması yaparak şifre edinmeniz gerekmektedir

Etiket :  mhrs , hastane randevu , telefonla randevusu nasıl alınır , muayene 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.