Mahkeme karar sorgulama.dava sonucu sorgulama,dava dosya numarası işlemleriile ilgili yazımızdır.

Mahkeme Karar  Sorgulama

Açmış olduğunuz bir davanız varsa ve dava dosyası bilgilerine internet üzerinden erişmek istiyorsanız artık bu sorgulamarı yapmak mümkün hale geldi. Adalet saraylarına gidip saaatlerce beklemenize gerek kalmadan dava dosyanıza ait birkaç bilgiyi sisteme girerek sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Dava dosyanızın yılı ve dava dosya bilgilerinizi doğru bir şekilde sisteme girmeniz durumunda sorgulamanız sadece dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yargıtay Dosya Sorgulama

Yargıday dosya sorgulama ile öncelikli olarak yargıtayın değerlendirmesine girmiş olan dosyaların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yargıtay temyiz başvurusu yapılmış olan dosyalarla ilgilenir.,

Yargıtay dosyası sorgulama sisteminde hizmet alabileceğiniz hizmetlerden birtanesi de davanıza emsal teşkil edebilecek bir dava sonucu sorgulama sistemidir.

 

Danıştay bilgi Bankası da etkin hizmetler veren bir kurumdur. İşlevsellik olarak çok kaliteli hizmetler verir ve vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlar.Tüm kullanıcılara serbest erişim hakkı verir. Birçok mevzuat bilgilerine de erişim imkanı bulunmaktadır.

Dava Sonucu Sorgulama Tıklayınız

 

Etiket :  yargıtay dava sorgulama , danıştay dava sorgulama , dava karar sorgulama , dava sonucu sorgulama 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.