Ramazan bayramı 2017 yılında kaç gün olacak? Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek artık bu soruların cevabı deletehaber.com adresimizden öğrenebilirsiniz.

Ramazan Bayramı tatili bu sene haziran ayına gelmektedir ve bundan önceki senelerde olduğu gibi bu senede 9 günlük resmi Ramazan bayramı tatili olacak mı merak edilmektedir. Ramazan Bayramı bu sene 25 haziran pazar gününden itibaren başlamaktadır. Resmi olarak 3 gün olan ramazana bayramı tatili pazar pazartesi ve salı gününe yani 25,26,27 haizran tarihlerine denk geldiği için hükümet bu sene resmi tatili büyük ihtimalle 9 güne çıkarmayacak.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Bu sene çalışanlar sadece 2 günlük resmi tatille yetinmek durumunda kalacaklardır. Çarşamba günü bir hükümet düzenlemsi ile karşılaşılmazsa çarşamba günü 28 haziram tarihi çalışanlar için işe başlama tarihi olacaktır.

2017 BAYRAM TARİHLERİ

2017 yılı için Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı tarihleri şu şekildedir;
-    Ramazan Bayramı Arefe Günü – 24 Haziran Cumartesi
-    Ramazan Bayramı 1. Günü – 25 Haziran Pazar
-    Ramazan Bayramı 2. Günü – 26 Haziran Pazartesi
-    Ramazan Bayramı 3. Günü – 27 Haziran Salı
 

Etiket :  Ramazan Bayramı ne zaman? - Tatil süresi kaç gün olacak , Ramazan bayramı 2017 yılında kaç gün olacak , Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.