Sgk Hastanesi Randevusu Nasıl Yapılır?

Sgk prim ödemesi yapan ve sgk hastanelerinden randevu almak isteyen bir vatandaş artık hastane randevularını internet üzerinden alma şansına sahiptir.

Eskiden uygulanan sistemde hastalar sabah dokyorların daha mesaileri başlamışken muayene olmak isteyen vatandaşlar uzayan randevu sıralarına girip randevu almak için beklemek durumundaydı.

 

Artık bu devirler sağlık alanında yapılan gelişmeler ve yenilemeler ile birlikte son bulmuştur.

Sgk hastanesi için randevu almak için dakikalarınızı ayırmanız yeterli ve istediğiniz hekim ve hastaneye randevu almanızda mümkün.

 

Bunun için yapmanız gereken sadece telefon ile 182 aramak veya internet kullanıcısı iseniz de mhrs sisteminden kişisel bilgilerinizi girmek suteriyle hastane randevularınızı almaktır.

Merkezi hastaneler hastane randevu alma sistemini ilk olarak kullanacaksanız öncelikle randevu alacak kişinin tc kimlik numarası başta olmak üzere kimlik bilgileri ile ilk kayıt girişinşi yapmanız gerekmektedir.

Hastane Randevu Alma

Sabit olarak belirleyeceğiniz bir şifre ile sistemden istediğiniz il ve ilçenin istediğiniz hastanesinden istediğiniz hekim ve bölüme randevunuzu alabilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize edevletsorgula.com ailesi olarak sağlıklı bir ömür dileriz.

 

Etiket :  hastane randevusu , hastane randevu alma , internetten ha hastane randevu , sgk randevu 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.