Ahmet Maranki yapmış olduğu çalışmalar ve elde ettiği başarılı sonuölar ile sağlık alanında adından söz ettiren bir bilim insanıdır.

Maranki şifalı bitkiler ve hazırlamış olduğu başarılı diyet listeleri ile birçok insanın sağlıklı bir şekilde kilo vermesini ve ideal kilosunu koumasına yardımcı olmaktadır.

Ahmet Marankinin başarılı rehber kitapları birçok kesimden insanın takdirini ve desteğini kazanmaktadır.  Ahmet Maranki Diyet Listesinde, zayıflatıcı bitkiler, elma sirkesi, kudret narı ve maydanoz diyeti gibi onlarca uzun ve kısa vadeli diyet programları mevcuttur.

Örneğin zayıflama çayı ile 20 günlük programı düzenli şekilde uyguladığınızda 8 – 10 kilo verebilirsiniz. Zayıflama çayı diyetinde rezene, biberiye, kekik ve yeşil çay yer almaktadır.

3 günlük şok diyette daha çok sıvı gıdaların tüketilmesinin yanında bol miktarda su ve yoğurt tavsiye edilmektedir.

Ahmet Maranki Diyet Listesinde günlük olarak tüketilecek besinler;

Marankinin ençok önem verdiği husus tüketilen meyvaların mevsim meyvaları olmasıdır.

Hazır yiyecek tüketimi kilo almanın ve obezitenin en önemli hesebidir. Alınan fazla kşk-lolar beraberinde birçok tedavisi zor ve pahalı sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir..

Hayvansal gıdalar yerine azami bitkisel gıdalar tüketilmelidir.

Çay seçiminde bitkisel çaylar, siyah çayların yerine içilmelidir.

Tatlı tercihinde şeker ve şeker ürünleri yerine doğal olarak bünyesinde tat barındıran bal gibi ürünler seçilmelidir fakat bunlarda ölçülü bir şekilde tüketilmelidir.

 

Öğünlerde maydanoz, nane, havuç, brokoli, tere, dereotu, kırmızıbiber ve yeşil soğan gibi sebzeler sürekli tüketilmelidir.

Yeşil bitki tüketilmesi son derece önemlidir.

Yemeklerde tatlılar yerine daha çok, salata, cacık ve soğuk aparatlar tercih edilmelidir.

 

Etiket :  Ahmet maranki , mranki şifalı bitkiler , ahmet maranki diyet listesi , diyet , beslenme 

Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Aracınız için ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğinizi öğrenmek için Gelirlerler İdaresi Başkanlığı'nın sitesinde online olarak sorgulama yapabilirsiniz.
 
E-Bordro Maaş Sorgulamayla Maaşınızı Öğrenin Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün e-Bordro uygulaması ile maaşınızı internetten online olarak öğrenebilirsiniz.
 
İşsizlik Maaşı Başvuru Şartları ve Başvuru Sonucunun Sorgulanması Herhangi bir nedenden dolayı işten çıkmışsanız işsizlik maaşı belli bir süre sizin en önemli güvenceniz olabilir.
 
IMEI Sorgulama ile Cep Telefonunuz Kaçak,Çalıntı veya Kayıp Mı, Öğrenin IMEI sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollardan ithal edilip-edilmediğini veya çalıntı olup-olmadığını öğrenebilirsiniz. imei sorgulama, imei numarası.
 
Aile Hekimini İnternetten Sorgulama Aile hekiminizi internetten TC numaranızla sorgulayarak öğrenmek için tıklayın.

 
IP Adresim nedir, IP Numaram Nedir? IP Sorgulama ile IP Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? IP adresi internete bağlanan cihazların sahip olduğu sayısal adrestir.İnternete bağlanan her bilgisayara İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından IP adresi atanır
 
Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Yurt ve Kredi Ödemeleri Kredi ve Yurtlar Kurumunda yeni başlatılan uygulamayla öğrenciler yurt ödemeleri ile öğrenim ve katkı kredisi geri ödemelerini internet üzerinden yapabilecekler
 
GİB Vergi Borcu Sorgulama Sistemi ile Borcunuzu Öğrenin Gelir İdaresi Başkanlıgı internet sitesinde borç bilgilendirme servisinden faydalanarak vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
 
MHRS sistemi ile Hastane Veya Aile Hekimi Randevu almak için tıklayın. Hastanelerden ve aile hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar için T.C. Sağlık Bakanlığın MHRS sistemi üzerinden hizmet vermektedir.
 
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Alma Okmeydanı Hastanesinden randevu almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya telefonla 182 numaralı hattı aramak süreti ile iki farklı şekilde alabilirler.
 
E-Devlet üzerinden Askerlik Durum Belgesi Sorgula Daha önce askerlik şubelerinden uzun beklemeler sonunda alınan “Askerlik Durum Belgesi” sıra beklemeden e-devlet üzerinden alabilirsiniz.
 
Üniversite kayıtlarında e-Devlet dönemi Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama ile üniversiteyi kazanan öğrenciler e-Devlet üzerinden üniversite kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Acil ve Önemli Telefon Numaraları Türk Telekom'un tahsis ettiği Acil İletişim, Kamu ve Sosyal Hizmetler'e ait 3 rakamlı özel erişim numaralarını bulabilirsiniz.